Продавець YongNuo розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
139 відгуків
promo_banner
Заречанская, 26/1, Хмельницький, Україна
+380 (50) 436-37-38
+380 (96) 084-25-32
YongNuo

Часті питання по акумуляторам Eneloop

Часті питання по акумуляторам Eneloop

Часті питання по акумуляторам Eneloop

Часті питання по акумуляторам Sanyo:

- Акумулятори Eneloop (Sanyo Eneloop, Panasonic Eneloop, Fujitsu Eneloop), які Ви продаєте – це оригінал або китайська підробка?
― Чому у Вас такі дешеві ціни на акумулятори Eneloop?
― Чому акумулятори Eneloop продаються без упаковки? Вони нові? Чим вони відрізняються від акумуляторів в боксах і блістерах?
― Чим відрізняються акумулятори, які продаються без упаковки або в боксах від акумуляторів, які продаються у блістерах?
― Чому акумулятори у блістерах дорожче, ніж акумулятори в боксах?
― Акумулятори, які продаються без упаковки або в боксах – нові або б/у?
― Навіщо купувати більш дорогі акумулятори у блістерах?
― Чому акумулятори Eneloop мають 2 значення ємності, що це означає, якась ємність правильна?
― Я замовляв АА акумулятори Panasonic (Fujitsu) Eneloop 2000mah, а на отриманих мною акумуляторах написано 1900mah. Це стара версія акумуляторів або підробка?
― Я замовляв АА акумулятори Panasonic Eneloop Pro (Fujitsu Pro) 2550mah, а на отриманих мною акумуляторах написано 2450mah. Це стара версія акумуляторів або підробка?
― Яка сама нова версія акумуляторів Eneloop?
― Потрібно розганяти ємність акумуляторів Eneloop?
― Акумулятори Eneloop мають напругу 1,2 В, а батарейки, які я використовував раніше – 1,5 Ст. Можна використовувати ці акумулятори як заміну батарейок?
― Як дізнатися дату виготовлення акумуляторів Eneloop?


 

Питання-відповідь:

 

Акумулятори Eneloop (Sanyo Eneloop, Panasonic Eneloop, Fujitsu Eneloop), які Ви продаєте – це оригінал або китайська підробка?

Ми продаємо виключно оригінальні акумулятори, які зроблені в Японії. Ми не продаємо підробок під виглядом оригіналу.

 

Чому у Вас такі дешеві ціни на акумулятори Eneloop?

Як це ні дивно, але таке запитання ставлять дуже часто, оскільки на дату написання статті (травень 2015 р.) ціни на акумулятори Eneloop/Fujitsu у багатьох магазинах були дорожчими на 50-100%.

Ми закуповуємо акумулятори оптом у офіційних представників Eneloop в Європі без посередників в Україні. Тому наша ціна на акумулятори (і на деякі інші товари) позбавлена дилерської націнки, яка часто складає від 50 до 300% початкової вартості товару. У зв'язку з цим наші ціни нижчі, ніж в інших магазинах, які закуповують товар у посередників в Україні.

 

Чому акумулятори Eneloop продаються без упаковки? Вони нові? Чим вони відрізняються від акумуляторів в боксах і блістерах?

Акумулятори, які продаються без упаковки, поставляються в заводських коробках по 500 шт. без додаткової упаковки. Такий варіант упаковки є більш економічним з точки зору як виробництва, так і транспортування ― немає витрат на упаковку акумуляторів в блістери, а при траспортуванні більшу кількість акумуляторів займає набагато менший обсяг. Тому акумулятори в такому варіанті упаковки коштують дешевше, ніж акумулятори в боксах або блістерах.

Акумулятори без упаковки абсолютно нові ― ми не користуємося акумуляторами, які призначені для продажу.

Акумулятори без упаковки від акумуляторів в боксах нічим не відрізняються, оскільки це одні і ті ж аккумуляоры, які продаються без упаковки, або в боксах ― ми самі фасуємо акумулятори в бокси. Акумулятори без упаковки і акумулятори у блістерах самі по собі нічим не відрізняються, але можуть відрізнятися по даті випуску. Як правило, акумулятори з коробок по 500 шт. більш "свіжі" з датою випуску.

Panasonic Eneloop коробка 500 шт.

Чим відрізняються акумулятори, які продаються без упаковки або в боксах від акумуляторів, які продаються у блістерах?

Відрізняються тільки упаковкою. Акумулятори в боксах та блістерах абсолютно однакові.

 

Чому акумулятори у блістерах дорожче, ніж акумулятори в боксах?

Акумулятори у блістерах упаковуються на заводі. Акумулятори упаковуються в блістери по 4 шт., потім 10 блістерів упаковуються в коробки, потім коробки упаковуються в картонні ящики. Таким чином, акумулятори у блістерах проходять 3 стадії упаковки, що впливає на їх вартість. Також можна сказати, що порівняно мало акумуляторів займає досить великий обсяг, що збільшує вартість їх транспортування.

Акумулятори, які продаються в боксах, спочатку поставляються в коробках по 500 шт. без упаковки, що економить витрати на упаковку. Також, більша кількість акумуляторів займає значно менший обсяг, що знижує витрати при перевезенні. З коробок по 500 шт. акумулятори пакуються в пластикові бокси. Більш економічна упаковка, навіть з урахуванням вартості боксу, дозволяє запропонувати на акумулятори в боксах більш низьку ціну в порівнянні з акумуляторами в блістерах.

 

Акумулятори, які продаються без упаковки або в боксах – нові або б/у?

Всі акумулятори, які ми продаємо, в будь-якому варіанті упаковки – абсолютно нові. Ви можете бути впевненими, що акумуляторами ніхто не користувався.

 

Навіщо купувати більш дорогі акумулятори у блістерах?

Акумулятори в красивій упаковці виглядають дуже презентабельно ― це відмінний варіант для подарунка.

Акумулятори в оригінальній упаковці – це додаткова гарантія того, що акумулятори нові і оригінальні. Якщо Ви не вірите, що акумулятори без упаковки або в боксах відповідають заявленим характеристикам, то Ви можете вибрати акумулятори в блістері.

 

Чому акумулятори Eneloop мають 2 значення ємності, що це означає, якась ємність правильна?

Для акумуляторів Sanyo Eneloop, Panasonic Eneloop, Fujitsu виробник вказує 2 значення ємності – мінімальну номінальну. Мінімальна (min.) – це значення ємності, яка гарантується виробником як мінімальне значення ємності для даної моделі акумуляторів. Саме мінімальне значення ємності зазначено на кожному акумуляторі. Номінальна ємність, яка відповідає назві акумуляторів – це звичайне значення ємності, яку мають більшість акумуляторів. Звичайно, реальна ємність акумуляторів Eneloop близька до номінальної ємності або трохи перевершує її.

 

Модель акумулятора

AA Sanyo Eneloop, Panasonic Eneloop, Fujitsu 2000mah

AAA Sanyo Eneloop, Panasonic Eneloop, Fujitsu 800mah

AA Panasonic Eneloop Pro, Fujitsu Pro 2550mah

AAA Sanyo XX, Panasonic Eneloop Pro, Fujitsu Pro 950mah

AA Panasonic Eneloop Lite 1000mah

AAA Panasonic Eneloop Lite 600mah

AA Panasonic 2700mah

Номінальна ємність

2000mah

800mah

2550mah

950mah

1000mah

600mah

2700mah

Мінімальна ємність

1900mah

750mah

2450mah

900mah

900mah

500mah

2500mah

 

Я замовляв АА акумулятори Panasonic (Fujitsu) Eneloop 2000mah, а на отриманих мною акумуляторах написано 1900mah. Це стара версія акумуляторів або підробка?

Акумулятори Panasonic Eneloop 2000mah і Fujitsu 2000mah мають маркування мінімальної ємності min. 1900mah.

 

Я замовляв АА акумулятори Panasonic Eneloop Pro (Fujitsu Pro) 2550mah, а на отриманих мною акумуляторах написано 2450mah. Це стара версія акумуляторів або підробка?

Акумулятори Panasonic Eneloop Pro 2550mah і Fujitsu Pro 2550mah мають маркування мінімальної ємності min. 2450mah.

 

Яка сама нова версія акумуляторів Eneloop?

Станом на травень 2015 р., новими версіями акумуляторів Eneloop є наступні:

AA Fujitsu 2000mah (min. 1900mah) HR-3UTCEX
AA Panasonic Eneloop 2000mah (min. 1900mah) BK-3MCCE
AA Panasonic Eneloop Pro 2550mah (min. 2450mah) BK-3HCCE
AA Fujitsu Pro 2550mah (min. 2450mah) HR-3UTHC
AA Panasonic Eneloop Lite 1000mah (min. 900mah) BK-3LCCE
AAA Panasonic Eneloop 800mah (min. 750mah) BK-4MCCE
AAA Fujitsu 800mah (min. 750mah) HR-4UTC
AAA Panasonic Eneloop Pro 950mah (min. 900mah) BK-4HCCE
AAA Fujitsu Pro 950mah (min. 900mah) HR-4UTHC
AAA Panasonic Eneloop Lite 600mah (min. 550mah) BK-4LCCE

 

 

Потрібно розганяти ємність акумуляторів Eneloop?

Акумулятори Sanyo Eneloop, Panasonic Eneloop, Fujitsu позиціонуються як «Ready to use», тобто як готові до роботи прямо з упаковки. Це означає, що їх можна використовувати відразу з упаковки без попередньої зарядки. Вони попередньо заряджені на заводі і завдяки низькому саморозряду здатні тривалий час зберігати свій «заводський» заряд. Однак, це не означає, що дані акумулятори з упаковки мають ємність, яка на 100% відповідає заявленій виробником. Тому, розгін ємності акумуляторів Eneloop не є обов'язковою умовою їх використання, але 1-2 циклу заряд-розряд можуть збільшити продуктивність даних акумуляторів.

 

Акумулятори Eneloop мають напругу 1,2 В, а батарейки, які я використовував раніше – 1,5 Ст. Можна використовувати ці акумулятори як заміну батарейок?

Напруги 1,2 вольта у акумуляторами Eneloop, як у будь-яких інших Ni-Mh акумуляторів, повністю достатньо для заміни звичайних пальчикових і минипальчиковых акумулятори в будь-яких пристроях. Навіть якщо в інструкції до пристрою написано, що необхідно використовувати лише батарейки AA R6 1,5 V і не використовувати акумулятори для їх заміни – Ви можете абсолютно спокійно використовувати акумулятори без яких-небудь наслідків для пристрою.

 

Як дізнатися дату виготовлення акумуляторів Eneloop?

На кожному акумуляторі вказано код, який позначає дату виготовлення та номер партії. Перші 2 цифри позначають рік виробництва, 3-я і 4-я цифри вказують місяць виробництва, наступні за ними літери вказують номер партії.

Крім того, дата виробництва вказана на блістері з акумуляторами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner