Продавець YongNuo розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
139 відгуків
promo_banner
Зарічанська, 26/1, Хмельницький, Україна
+380 (50) 436-37-38
+380 (96) 084-25-32
YongNuo

Yongnuo RF-603 II — перші враження

Yongnuo RF-603 II — перші враження

Радиосинхронизаторы Yongnuo змінили світ фотографії — повірте мені. Ще якихось 5-6 років тому повністю керований світ і, що важливо, доступний світло було не по кишені «широким масам простих фотографів». Приблизно як до цифрових фотоапаратів — плівкові камери мали популярність, але навіть близько не мали такого проникнення, як в теперішні часи.
В кінці 2000-х невідомий тоді китайський виробник випустив мануальний синхронізатор Yongnuo RF-602, який об'єднав у собі такі прості властивості, як безвідмовність роботи, простоту роботи і установки, великий радіус дії і, що важливо — доступність. На той момент ціна за радиосинхронизатор нижче $50 з такими характеристиками був одкровенням, не дивлячись на повну невідомість компанії Yongnuo в світі фотографії (але час все поправило, ага). Щодо надійності один маленький факт — свій перший комплект RF-602 з двох приймачів і одного передавача я замовив на ebay у 2009 році — і два пристрої (передавач і один приймач) працюють до цього дня. Зараз 2014 рік. Я змінив купу камер, об'єктивів, систем. А синхры працюють, при тому, що вони пройшли, що називається, Крим і Рим..)) 70% всіх фото, що представлені на сайті Strobius зроблені саме з цим комплектом. Звичайно, я в наступні роки докупив собі ще один страхувальний передавач і кілька приймачів — але ті, перші, орють досі..))
Через рік-півтора Yongnuo випустили новий синхронізатор під маркою RF-603. Головна відмінність, при всіх інших рівних характеристиках, було об'єднання функції приймача і передавача в одному пристрої. Ставиш на камеру — прилад стає передавачем. Ставиш на спалах — прилад стає приймачем. Краса!
Але ці пристрої (RF-603), як і перша генерація (RF-602) все-таки володіли трьома прикрими недоліками:
Відсутність притискного гвинта на ніжці — скільки фотографів втрачали передавачі з черевиків своїх камер, розуму незбагненно!
Непередбачувана сумісність з камерами «не-свого» системи: справа в тому, що синхры Yongnuo випускаються версіях .../З для Canon і .../N для Nikon. Відрізняються вони тільки зовні контактами на своїх ніжках, відмінно працюють відповідно для C/N і зовсім непередбачувано для інших систем, не дивлячись на свою «мануальность» Sony, Olympus, Pentax і т. д.
І забавна плутанина — кнопка вкл/викл..)) Вона знаходиться в такому місці, що з великою кількістю спалахів (особливо, що смішно, з рідними моделями YN-56x серії) при встановленому на приймач спидлайте не дає ніякої можливості вмикати-вимикати прилад..)) Дрібниця як — але якби ви тільки знали, скільки батарейок я викинув за ці роки тільки тому, що не вимикав приймачі з причини того, що спалах для цієї простої маніпуляції потрібно знімати з приймача.... Кількість обчислюється багатьма десятками — перерахуйте на гроші..))
 

До чого такий довгий вступ? До того, що Yongnuo вирішив, нарешті, виправити «дитячі болячки» своїх тригерів і випустили другу генерацію радиосинхронизаторов RF-603 II, де повністю виправили всі недоліки цих популярних пристроїв.
yonfnuo-rf-603c-ii-strobius-006

 

По порядку з недоліками:
З'явився притискний гвинт на ніжці — і тепер можна не боятися, що синхронізатор навернеться з черевика камери або з держалки спалахів.
З'явився перемикач OFF/TX/RTX, який переводить синхронізатор в режим простого передавача, сумісний з усіма камерами, або в режим трансивера, як це було з першою генерацією RF-603.
Кнопка включення перенесена на бічну грань, щоб можна було її дістати без зняття спалаху з синхронізатора..))
yonfnuo-rf-603c-ii-strobius-010 yonfnuo-rf-603c-ii-strobius-012 yonfnuo-rf-603c-ii-strobius-013

Двома словами, «свершилось чудо»(з) — практично всі претензії зняті одним рухом нового покоління мануального синхронізатора!..)) Мало того, тепер є ще рішення одного маленького «обмеження», яке було в RF-603 першого покоління. Я, як шанувальник попереднього заміру світла з допомогою флешметра, не переходив з 602 603 ще з однієї причини — кнопка «Test» запуску спалахів працювала з останнім тільки в гарячому черевику камери. А з 602 можна передавач зняти з фотоапарата і запускати спалаху кнопкою тестового спрацьовування без прив'язки до камери. Хто користується флешметрами — той зрозуміє... ??
Сьогодні до нас прийшла перша партія Yongnuo RF-603 II. Потестировал версію 603/С3 II зі своєю камерою Canon 7D. Багато говорити нема чого — все працює без проблем, затискний зручне коліщатко, всі режими зрозумілі і адекватні. Залишилося тільки перевірити зі «сторонніми» камерами — тобто, ні Canon/Nikon. Для цього у мене є примхлива бездзеркалка Samsung NX100. Поставив приймач в гарячий черевик, перевів вимикач в режим ТХ — і все працює! Так що, дуже сподіваюся, що і для всіх інших систем тепер питання закрито. По мірі того, як будуть приходити покупці в магазин з різними камерами для перевірки працездатності — буду розповідати.
Для першого вечора поки що все. Зрозуміло, про безвідмовність, стабільність і практичність нового синхронізатора поки що рано говорити, але я вперше серйозно задумався — а чи не змінити свій комплект YN-560 першого покоління з приймачами RF-602RX на парочку синхров RF-603C II і YN-560 III з вбудованими gps приймачами? Все-таки зручність відсутності зайвих синхронізаторів до кожної спалаху з їх власними батарейками дуже сильний спокуса....

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner