Продавець YongNuo розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
137 відгуків
promo_banner
Заречанская, 26/1, Хмельницький, Україна
+380 (50) 436-37-38
+380 (96) 084-25-32
YongNuo

Мануальні спалахи

У разі використання спалахів поза камерами для роботи з портативними мобільними фотостудіями, мануальні спалахи виступають найпростішим і недорогим вибором. Потужність імпульсу в них виставляється вручну за допомогою кнопок на корпусі в діапазонах 1/1 до 1/128 від повного (мінімальний рівень залежить від моделі).

Головна зовнішня відмінність недорогих мануальних спалахів від автоматичних — наявність на ніжці тільки одного контакту, через який і надходить сигнал на спрацьовування. У принципі, мануали можна використовувати й у накамерному положенні — і вони працюватимуть: до 90-х років взагалі всі відблиски були «мануальними», і, проте, репортажні фотографи з успіхом користувалися ними. Але в сучасній фотографії є розумніші пропозиції для накамерного імпульсного світла — спідлайти з автоматичним керуванням потужністю (TTL, E-TTL, i-TTL), тому немає сенсу використовувати ручні спалахи для, наприклад, репортажних знімань. У них інші завдання та застосування.

Мануальні Спідлайти в принципі не мають жодних автоматичних функцій, за типом TTL, автозума, підсвітка автофокуса та софта для обміну даними з камерами. Тому ці спалахи працюватимуть на всіх камерах Canon/Nikon/Pentax/Olympus, у яких є башмак для спалаху з центральним контактом для «запалювання», але з великою заявкою: потужність імпульсу спалаху спалаху доведеться регулювати вручну та тільки вручну, не буде підсвічування автофокусу, не працюватиме «друга шторка» на камерах Canon і не працюватиме автоматичний зум рефлектора. Жодної автоматики в мануальних спідлейтах немає за визначенням — це прерогатива Автоматичних TTL-спашок. Головне призначення мануалів — працювати в мобільних портативних фотостудіях, т.е. — на стійках, з дистанційною синхронізацією. І тут вони себе проявляють на всій своїй красі...)

Є три мануальних режими роботи спалахів Yongnuo.

M – ручной режим
Спалах встановлюється в «гарячий башмак» синхронізатора або камери та спрацьовує від запуску сигналу через контакт ніжки спалаху.

S1 — простий режим оптичної синхронізації запуску спалаху
У цьому режимі контакт на нозі не залучений, спалах може бути встановлений як у будь-який «холодний башмак», так і просто стояти/лежати де завгодно (хоть у руці асистента), а запуск проводиться через оптичну світловолошку в передній частині корпусу першим імпульсом будь-якого іншого спалаху.

S2 — інтелектуальний режим оптичної синхронізації запуску спалаху
Спалах спрацьовує так само через оптичну світловолошку, але в цьому режимі вона ігнорується перший імпульс і запускається тільки за другим, що може бути дуже корисно під час використання як провідної, наприклад, вбудованої спалаху камери, що працює в TTL — підпал відбувається синхронно з основним імпульсом.

На сьогодні в низці спалахів Yongnuo є такі моделі: YN460II, YN560II, YN560III, YN560IV, YN560EX

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner