Продавець YongNuo розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
139 відгуків
promo_banner
Заречанская, 26/1, Хмельницький, Україна
+380 (50) 436-37-38
+380 (96) 084-25-32
YongNuo

Акумулятори Sanyo

Акумулятори Sanyo

1800 циклів розряд-заряд"!

Зберігають 75% заряду, навіть після 5 летхранения!

Робоча температура - до -20 °С!

Заряджені чистої сонячної енергією!

 

 

Акумулятори кращого виробника в світі Sanyo - створені за новітньою технологією Eneloop. Одного разу заряджені, вони практично не втрачають заряду: залишається 90% після 6 місяців зберігання і близько 75% після ТРЬОХ років зберігання.

Зроблено в Японії

                       

У 2005 компанія SANYO провела опитування серед кількох сотень споживачів: - Знають вони що-небудь про акумуляторних батареях? Крім того, в ході опитування з'ясовували причини, з яких більшість споживачів використовують у побуті одноразові батарейки, а не акумулятори.

Основна причина, яка звучала у відповідях споживачів, була наступною: більшість було розчароване дуже високим рівнем саморозряду акумуляторів, а частий відповідь звучала наступним чином: "Всякий раз, коли вам терміново потрібен акумулятор, він порожній, і його потрібно перезаряджати".

Ця скарга, щодо акумуляторів, була вельми розумною. Більшість виробників не приділяють належної уваги рівню саморозряду акумуляторів. Порівняно із звичайними батарейками, більшість продаваних акумуляторів мають дуже високий рівень саморозряду і не можуть використовуватися та зберігатися довго.

SANYO стала першою компанією в світі, яка належним чином почула здорову критику з боку споживачів і розробила новий акумулятор з низьким рівнем саморозряду – Sanyo ENELOOP.

Акумулятори Sanyo ENELOOP продаються по всьому світу з листопада 2005 року!

Саме з початком виробництва ENELOOP була введена в ужиток абревіатура LSD NiMH (англ. low self-discharge nickel-metal hydride battery) – нікель-металогідридні акумулятори з низьким рівнем саморозряду.

Багато компаній намагаються встигнути за зростаючими вимогами щодо ємності акумуляторів, але донині технологію виробництва ENELOOP повторити не може жоден виробник. Скромні по ємності акумулятори Sanyo ENELOOP протягом 5 років залишаються на вершині різних рейтингів, які складаються фахівцями в процесі порівняльних тестів акумуляторів різних виробників.

 

Чим саме приваблює технологія Eneloop?

 

1. Збереження заряду

Акумулятори Sanyo ENELOOP продаються в повністю зарядженому стані, що дозволяє почати їх використання відразу після покупки ... купив – поставив – користуєшся довго! Одного разу заряджений акумулятор практично не втрачає ступеня свого заряду і може бути готовий до використання навіть, якщо він пролежав на полиці без діла кілька років: 90% залишається після 6 місяців зберігання, після 1 року зберігання залишається 85% ємності, після 3-х років зберігання – 75%. Напруга зберігається на рівні 1,235 вольта.

У кращих із звичайних Ni-MH акумулятор, які можуть значно перевершувати ENELOOP по ємності, після зберігання протягом 3 місяців залишається, у кращому разі, 50% ємності і напруга 1.2 вольта (рівень попередження слабких батарей), а після зберігання 1 рік – менше 25%, через 2 роки зберігання звичайний акумулятор можна просто викинути. Ситуація з деякими Ni-MH акумуляторами ще гірше – самостійний рівень саморозряду такий, що втрата 10% початкової ємності в день не є рідкістю.

            

Настільки дивного мінімального саморозряду своїх акумуляторів компанія домоглася, переглянувши складу анода і пропорції інгредієнтів в електроліті.

Вченим SANYO вдалося зменшити хімічну деградацію катода через використання нового сплаву з сверхупорядоченной кристалічною решіткою. Це ж дозволило збільшити електричну ємність і зменшити внутрішній опір, що дозволило збільшити струм розряду.

Ще однією перевагою цього сплаву є використання меншої кількості кобальту.

Анод посилений новим матеріалом, який має меншу швидкість природного руйнування. На додаток сепаратор між ними і електроліт були оптимізовані для одержання низького саморозряду.

Цей прорив у технології виробництва акумуляторних батарей є дуже сильним аргументом проти забобонів, що акумулятори дуже швидко розряджаються.

ENELOOP можна заряджати в зручний для Вас час, а потім зберігати місяці і роки до моменту використання без боязні того, що коли вам терміново потрібно акумулятор, він виявляється розряджений.

 

 

2. Здатність працювати при великих навантаженнях, на великих струмах до 4 ампер

Потужність сучасних електронних пристроїв безпосередньо залежить від потужності джерел живлення. Фотоапарати, спалахи, ліхтарі, радіокеровані моделі за рахунок свого високого енергоспоживання вимагають максимально високою токоотдачи від джерел живлення..

На першому графіку реальна ємність - це, по суті, площа графіка струм-напруга – таким чином, Eneloop 2000mAh порівнянні з удаваними великими звичайними 2300-2800mAh. Праворуч представлений графік характеристик розряду Sanyo ENELOOP різними струмами - 400 / 1000 / 2000 / 4000 mAh. Логіка роботи більшості електронних пристроїв влаштована таким чином, що при досягненні певного мінімального напруги на джерелі живлення електронний пристрій відключається.

Технологія Sanyo ENELOOP дозволяє значно довше утримувати максимально можлива напруга на акумуляторі при його розряді навіть великими струмами. Звичайні Ni-MH акумулятори з істотно більшою ємністю, ніж у ENELOOP, значно швидше досягають порогу, коли електронний пристрій визначає, що акумулятор розряджений і, потім, слід його відключення.

             

 

3. Терпиме ставлення до низьких температур

З появою Sanyo ENELOOP стало можливим використовувати потужні електронні пристрої при температурах нижче мінус 20 градусів без боязні того, що пристрій вимкнеться за лічені хвилини.

               

 

4. Краще збереження робочого напруги

Багато пристроїв не мають драйверів живлення і вимикаються при падінні напруги типового Ni-MH до 1.1 вольта, а попередження низького харчування настає при 1.205 вольтах.

Висновки: ємність 2700-2800mAh на звичайних Ni-MH, по суті, буде менше з-за падіння напруги, це можна покращити лише використанням в пристроях драйверів живлення, але їх ККД із-за падіння напруги буде менше.

                

 

5. Більший час життя

по суті, в 2-3 рази більше циклів заряду-розряду і краще зберігається ємність на більшій часу життя.

Висновки: це найбільш помітна специфіка, яка обходиться багатьма виробниками дешевих акумуляторів, і навіть кращі екземпляри стандартних Ni-MH погано з цим справляються. Eneloop тут на висоті за рахунок технології хімії.

               

 

Окремо можна сказати про посередню роботу алкалінових батарей в порівнянні з акумуляторами, хоча продається акумуляторів Ni-MH порівняно з ними - тільки 1 відсоток! Це критично в пристроях з великим споживанням струму (наприклад, ліхтарі і фотокамери).

Графік характеристик розряду акумулятора Sanyo ENELOOP струмом 500/1000 mAh порівняно з алкалінових батарейкою і звичайним Ni-MH акумулятором:

                

Ці графіки дають наочний відповідь на часто звучить питання: - Чому я з акумуляторами ємністю 2500-2800 mAh роблю набагато менше знімків цифровою камерою, ніж з акумулятори Sanyo ENELOOP ємністю 2000 mAh?

 

 

 

Згідно із системою сертифікації Green Power, Eneloop заряджаються "зеленою" енергією фотоелектричного покоління. Це означає, що частина електроенергії, що використовується для виробництва Eneloop (для попередньої зарядки на заводі) створюється з використанням чистих, поновлюваних джерел - сонячної енергії. Це частина ініціативи SANYO в реалізації програми "Clean Energy Loop" ("Цикл чистої енергії "), згідно з якою енергія від поновлюваних джерел генерується для використання при заряді вироблених акумуляторів, які в свою чергу збережуть цю енергію для живлення електроприладів. Отже, Eneloop дійсно втілюють поняття ENErgy(енергія) і LOOPing (цикл), від виробництва до використання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner