Продавець YongNuo розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
139 відгуків
promo_banner
Заречанская, 26/1, Хмельницький, Україна
+380 (50) 436-37-38
+380 (96) 084-25-32
YongNuo

Компанія FDK Corporation – виробник акумуляторів Panasonic Eneloop і Fujitsu

Компанія FDK Corporation – виробник акумуляторів Panasonic Eneloop і Fujitsu

Історія виробництва акумуляторів Eneloop – це історія безперервного розвитку і впровадження передових технологій.

 

Перше покоління акумуляторів Eneloop було випущено в листопаді 2005 р. компанією Sanyo Energy Twicell Co.,Ltd. яка була заснована в 1990 р. як підрозділ компанії Sanyo Electric Co., Ltd. За період з 2005 по 2011 р. було випущено 3 покоління акумуляторів Eneloop під торговою маркою Sanyo, в кожному з яких впроваджувалися останні досягнення японської інженерії ― збільшувалася кількість циклів заряд/розряд (від 1000 до 1800), знижувався показник саморозряду.

 

У січні 2010 р. компанію Sanyo Energy Twicell Co. викупила компанія FDK Corporation, яка продовжувала випуск акумуляторів Eneloop під торговою маркою Sanyo до кінця 2013 р.

 

9 грудня 2009 року було офіційно оголошено про те, що Sanyo продана корпорації Panasonic, однак до кінця 2013 р. акумулятори Eneloop 3-го покоління продовжували випускатися під торговою маркою Sanyo. У 2014 р. було випущено 4-е покоління акумуляторів Eneloop, але вже під двома торговими марками ― Panasonic і Fujitsu.

 

Причина зміни бренду на Panasonic Sanyo цілком зрозуміла – одна компанія викупила іншу. Але причина запуску акумуляторів Eneloop під торговою маркою Fujitsu криється в позиції на ринку і історії компанії FDK Corporation, яка фактично з 2010 р. випускає акумулятори Eneloop.

 

На сьогоднішній день компанія FDK Corporation є єдиною компанією в Японії, яка має повний виробничий цикл по випуску елементів живлення – від розробки до контролю якості випущеної продукції. Виробничі потужності компанії FDK Corporation розташовані не тільки в Японії, але і в Китаї, Індонезії, Тайвані. Всі заводи компанії FDK Corporation автоматизовані, їх технологічні лінії постійно модернізується, на виробництві встановлено суворий контроль якості продукції (на заводах діють стандарти ISO 14001, ISO 9001, ISO/TS 16949,OHSAS 18001). Все це є запорукою високої якості як акумуляторів, так і іншої продукції.

 

FDK CorporationFDK CorporationFDK Corporation

 

Діяльність компанія FDK в 1950 р. почалася з передових на той момент діоксид-марганцевих елементів живлення. Завдяки високій якості продукції, у 1951 р. компанія отримала визнання якості своєї продукції за японським стандартам JIS, а в 1952 р. був встановлений постійний контроль якості випущених акумуляторів. У 1967 р. компанія FDK запустила виробництво лужних елементів живлення, в 1983 р. – літієвих елементів живлення, в 1992 р. – лужних Alkaline батарейок. У 2001 р. почалося виробництво Alkaline батарей серії «G» під торговою маркою Fujitsu, у 2004 р. ― вдосконалених Alkaline батарейок Fujitsu серії «G-PLUS», в 2006 р. ― Alkaline батарей серії «G. D. R.». У 2012 р. було запущено виробництво Alkaline батарей серії «PremiumG» і Ni-MH акумуляторів з низьким саморозрядом «Fujitsu Rechargeable Batteries». У 2014 р. компанія FDK почала випуск Alkaline батарейок «Premium», «High Power», «Long Life», а також нового покоління Ni-MH акумуляторів «Fujitsu Rechargeable Batteries», які і є акумуляторами Eneloop. Як видно, запуск виробництва акумулятори Eneloop під торговою маркою Fujitsu збігається зі зміною бренду Sanyo Eneloop на Panasonic Eneloop. Для компанії FDK, яка з 2001 р. випускає елементи живлення під торговою маркою Fujitsu і з 2010 р. володіє заводом з випуску акумуляторів Eneloop – цілком логічний крок щодо подальшого розвитку свого бренду. По суті, в 2014 р. компанія FDK Corporation почала випуск акумуляторів Eneloop під торговою маркою, під якою вона вже давно випускає акумулятори Fujitsu.

 

Fujitsu batteries

 

Таким чином, компанією FDK Corporation фактично виробляються акумулятори-двійники під різними торговими марками ― Panasonic Eneloop і Fujitsu. Це однакові за характеристиками акумулятори, які відрізняються тільки назвою – під етикеткою знаходяться одні і ті ж елементи живлення.

 

Акумуляторами-двійниками Panasonic Eneloop і Fujitsu, тобто однаковими за характеристиками, є:

  • AA Panasonic Eneloop 2000mah BK-3MCCE і AA Fujitsu 2000mah HR-3UTCEX
    AA Panasonic Eneloop Pro 2550mah BK-3HCCE і AA Fujitsu Pro 2550mah HR-3UTHC
    AAA Panasonic Eneloop 800mah BK-4MCCE і AAA Fujitsu 800mah HR-3UTC
    AAA Panasonic Eneloop Pro 950mah BK-3HCCE і AAA Fujitsu Pro 950mah HR-4UTHC

 

Як видно з історії компанії FDK, вона активно і послідовно розвивається. Вже давно ходять чутки, що виробництво акумуляторів Panasonic Eneloop буде перенесено в Китай. Не виключено, що це пов'язано з подальшим розвитком технології Eneloop, але вже під торговою маркою Fujitsu. Звичайно, бренд Eneloop належить компанії Panasonic, але компанії FDK належать виробничі потужності, які випускають дані акумулятори. У разі перенесення виробництва Panasonic Eneloop в Китай саме акумулятори Fujitsu залишаться істинно японськими справжніми акумуляторами Eneloop і саме під торговою маркою Fujitsu вони отримають подальший розвиток у вигляді 5-го покоління Eneloop.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner